O INGRADO


DOSTARCZAMY

KOMFORT PRACY

PRODUCENTOM DRZWI CHŁODNICZYCH

 
Witamy!

 

Firma INGRADO powstała w 2005 roku. Chcieliśmy wówczas zapewnić jeszcze lepszą obsługę Klientom, którzy od kilku lat współpracowali z nami w ramach firmy OIKOS. Nasza oferta obejmowała na tamten czas głównie akcesoria i okucia do drzwi chłodniczych. Dynamicznie rozwijający się rynek drzwi chłodniczych w Polsce przyczynił się do powstania wielu firm, które na początku XXI wieku zaczęły oferować szeroką gamę tego typu rozwiązań. Te, które na tym rynku pozostały, są dzisiaj niejednokrotnie poważnymi graczami w Europie i eksportują swoje produkty na liczne rynki zagraniczne. Mieliśmy i mamy przyjemność dostarczać tym firmom różnorodne komponenty służące do produkcji drzwi.


Nasza oferta rozwijała się wraz z potrzebami naszych Klientów. Do początkowo oferowanych zamków, zawiasów, uszczelek, uchwytów, odpychaczy czy elementów systemów jezdnych dołączyły przewody grzewcze - element nieodzowny w każdych drzwiach mroźniczych. Nawiązaliśmy współpracę z włoską firmą CALORFLEX, która do dnia dzisiejszego dostarcza nam kable grzejne i której produkty pozwoliły nam na zdobycie nowych grup Klientów. Ponieważ firma CALORFLEX specjalizuje się w produkcji przewodów grzewczych w izolacji silikonowej, ich produkty okazały się być również celną odpowiedzią na potrzeby producentów mebli chłodniczych. Dzisiaj do grona naszych Klientów dołączyły także najbardziej liczące się hurtownie chłodnicze, które zaopatrują firmy instalatorskie we wszystkie akcesoria konieczne do wykonania instalacji chłodniczych.


Innym ważnym wydarzeniem w historii naszej firmy było spotkanie na targach Polagra w 2005 roku z hiszpańską firmą RALCO. Tak się złożyło, że nasze stoisko było naprzeciw Hiszpanów. Po paru dniach rozmów stwierdziliśmy, że ich oferta części zamiennych do sprężarek chłodniczych jest bardzo ciekawa. Rozpoczęliśmy współpracę, która trwa do dzisiaj. Dzięki bogatej ofercie wysokiej jakości podzespołów, elastyczności oraz bardzo krótkim terminom realizacji udało nam się zdobyć  na rynku polskim wielu Klientów.


W naszych działaniach staramy się także docierać do firm wykonawczych, budujących komory chłodnicze. Przekonaliśmy się, że wiele takich firm zdecydowało się na produkcję drzwi chłodniczych. Zawsze staraliśmy się służyć im swoją wiedzą i doświadczeniem. Oprócz zestawów montażowych do drzwi chłodniczych poszerzyliśmy naszą ofertę o zawory dekompresyjne, regały, cokoły oraz profile sanitarne.


Wraz ze zmieniającym się rynkiem i potrzebami Klientów, staramy się na bieżąco dopasowywać naszą ofertę. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zaproponować nowe, ciekawe rozwiązania. Aktualnie prowadzimy rozmowy z kilkoma potencjalnymi dostawcami.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:


http://www.ingrado.pl/ofertapl/

 

 

Zespół INGRADO